Twilight RPG
Регистритайте се.Предлагаме ви много забавление и развлечения.
Twilight RPG
Регистритайте се.Предлагаме ви много забавление и развлечения.
Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


РПГ за Здрач.Много развлечения и забавления.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Джейкъб Волтури
Парк "Лучиано" I_vote_lcapПарк "Лучиано" I_voting_barПарк "Лучиано" I_vote_rcap 
Анхел Слайдър
Парк "Лучиано" I_vote_lcapПарк "Лучиано" I_voting_barПарк "Лучиано" I_vote_rcap 
Розали Хейл Волтури
Парк "Лучиано" I_vote_lcapПарк "Лучиано" I_voting_barПарк "Лучиано" I_vote_rcap 
Катрин Волтури
Парк "Лучиано" I_vote_lcapПарк "Лучиано" I_voting_barПарк "Лучиано" I_vote_rcap 
Елизабет Кълън
Парк "Лучиано" I_vote_lcapПарк "Лучиано" I_voting_barПарк "Лучиано" I_vote_rcap 
Майра Кълън
Парк "Лучиано" I_vote_lcapПарк "Лучиано" I_voting_barПарк "Лучиано" I_vote_rcap 
Елеонора Робъртс
Парк "Лучиано" I_vote_lcapПарк "Лучиано" I_voting_barПарк "Лучиано" I_vote_rcap 
Алис Кълън
Парк "Лучиано" I_vote_lcapПарк "Лучиано" I_voting_barПарк "Лучиано" I_vote_rcap 
Калипсо
Парк "Лучиано" I_vote_lcapПарк "Лучиано" I_voting_barПарк "Лучиано" I_vote_rcap 
Latest topics
» Герои на вампирите
Парк "Лучиано" EmptyЧет Сеп 15, 2011 10:02 am by Джейкъб Волтури

» Волтурите....
Парк "Лучиано" EmptyПет Сеп 09, 2011 5:02 am by Розали Хейл Волтури

» Началото на гората
Парк "Лучиано" EmptyПет Сеп 09, 2011 4:38 am by Джейкъб Волтури

» Търся някой за РП...
Парк "Лучиано" EmptyЧет Сеп 08, 2011 11:39 am by Джейкъб Волтури

» БГ ТОП - ГЛАСУВАЛИ
Парк "Лучиано" EmptyСря Авг 24, 2011 3:44 am by Джейкъб Волтури

» Размяна на банери
Парк "Лучиано" EmptyПон Апр 18, 2011 2:25 am by Джейкъб Волтури

» Главната улица
Парк "Лучиано" EmptyПон Мар 21, 2011 12:32 pm by Елизабет Кълън

» Молът " Into the Future"
Парк "Лучиано" EmptyПон Мар 21, 2011 4:18 am by Елизабет Кълън

» Книжарница "Darkness"
Парк "Лучиано" EmptyПон Мар 21, 2011 1:25 am by Елизабет Кълън

Часовник
Форуми
free forum

 

 Парк "Лучиано"

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Розали Хейл Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Розали Хейл Волтури


Брой мнения : 35
Join date : 02.11.2010

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Ное 03, 2010 10:14 am

"Лучиано"
Парк "Лучиано" P50751

Той беше нещо като овеселителен парк.Но когато отидеш там никой не те задължаваше да се качваш по люлките и т.н.
Можеше да седнеш на някоя пейка..да се разходиш и да погледаш красотите които се пръскаха пред очитети при всяко мигване и оглеждане.
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Розали Хейл Волтури


Брой мнения : 35
Join date : 02.11.2010

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyПон Ное 08, 2010 10:22 am

Беше една прекрасна сутрин.Разбира се хладна и облачно небе.
Сложих късото си бюстие,един къс клин,маратонки и се запътих към парк "Лучиано" за да потичам малко по алеите.
Щом престигнах там нямаше много хора,което попринцип не остройваше,но беше прекалено тихо нямах дори и ской да си говоря.
Сложих слушалките си в ушите,пуснах айпода си да върви и тръгнах да тичам леко.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 1:06 am

От време на време излизах от Волтера,за да се разхождам...Видях Розали...Чудех се какво да направя...Дали да я изплаша или да не я плаша...Разбира се не ми се занимаваше и изникнах изведнъж пред нея..
-Здравей Роз...
Усмихнах се зловещо....Белите и остри зъби изпъкнаха...
-Как си...?
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Розали Хейл Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Розали Хейл Волтури


Брой мнения : 35
Join date : 02.11.2010

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 5:41 am

Стреснах се и леко подскочих назад.Не бях очаквала някой да изкочи право пред мен.
-Ам..здравей Джейк - отвърнах му аз и въпреки лекия стрес се усмихнах и както винаги заострените му кучешки зъби се показаха леко и лъснаха от светлината.
После направих една крачка напред,за да се приблежа.
-Добре-казах му аз със кадифен глас и стояща чаровна усмивка на лицето
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 5:58 am

-Защо си самичка Роз?-попитах я и аз се приближих по близко до нея.-Внимавай да не ти се случат лоши неща.
Сложих едната си ръка на рамото и' ,а другата-се извъртя и я накарах да почувства болка каквато никога не беше изпитвала.И на двамата кучешките зъби се уголемиха...и изведнъж както се бе появила болката и' изчезна...Защото аз спрях..
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Розали Хейл Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Розали Хейл Волтури


Брой мнения : 35
Join date : 02.11.2010

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 6:03 am

Роз присви леко очите си от болката и леко стенание излезе измежду алените и устни.
-Неприятностите са за хората,не ми са нужни бодигарди,за да се разходя из парка -каза тя като леко се отдръпна от него.
Не го разбираше сега.Зъбите и се прибраха и очите и възвърнаха зеления си цвят.Изглеждаха толкова невинни,просто като два диаманта,а тя самата не беше такава.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 6:07 am

Усмихнах и' се...
-Розали,Розали,Розали.....Трябва да си навсякъде с някой....Трябва да се пазиш..Ако бях някой,който искаше да те убие,щях вече да съм те убил...
Замахнах с ръка към красивата и' глава,но тя беше подготвена и избегна удара,но не беше подготвена за другото.Хванах и' двете ръце и допрях кучешките си зъби до кожата на врата и'.
-Спокойно...ял съм...
Не я пуснах.
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Розали Хейл Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Розали Хейл Волтури


Брой мнения : 35
Join date : 02.11.2010

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 6:21 am

Роз започна да диша тежко.Самият той можеше да усети колко бавно вдишваше и издишваше,а дахът и се блъскаше във врата му.
Усети студенината на зъбите му по кожата си и потрепна леко.
Не успя нищо да каже,не искаше и да мръдне.Роз не можеше да разбере и какво го е прихванало
-Джейк...аз...-поде тя,но не успя да довърши.Въздухът леко се спря в гърлото и и е задави,така че тя не успя да каже нищо повече
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 6:27 am

-Кажи мила...-казах го злобничко и я обърнах с лице към мен...
Допрях я до едно дърво и....Осетих едно камъче да ме удря отзад..Май успя да ме разсее...Разхлабих хватката си и тя успя да се измъкне...Разбира се беше доста бърза и тръгнах да тичам след нея...Но аз можех да я надбягам...Можех да надбягам,толкова вампири взети заедно,че щеше да и се завие свят.
-Къде отиваш Роз...
Червените и' очи зашариха по лицето и'.
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Розали Хейл Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Розали Хейл Волтури


Брой мнения : 35
Join date : 02.11.2010

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 6:32 am

Роз се спря задъхана.Погледна го с лек уплах.Очите и отново бяха изгубили зеления си цвят.
-Азз...Джейк,плашиш ме,моля те-каза тя задъхано,гледайки го в очите.
Погледът и не изказваше злоба,бе някак пленителен,но и пълен със страх точно в момента.Чувстваше се като едно агне,което се опитва да избяга от вълка,знаейки,че това е безуспешно,
Роз се отдръпна няколко крачки назад,продължавайки да го гледа в проницателните очи
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 6:37 am

-Какво очакваш..Аз съм Волтури.....
Хванах и' двете ръце и я допрях до дървото...Изведнъж чух нещо зад мен..."Мам*а м*!!!!"Искам само да я целуна,а всичко ми пречи...-казах си аз...Обърнах се и някъква мечка се опита да ме удари с голямата си лапа като кофа за боклук.Хванах и' я и я убих...
-Хайде Кълън...Пирувай..
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Розали Хейл Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Розали Хейл Волтури


Брой мнения : 35
Join date : 02.11.2010

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 6:42 am

Роз го погледна плахо и с бавни стъпки се приближи до мечката.Тя се наведе към врата и и с леко изсъскване извади зъбите си навън.Заби ги във врата и и започна да пие,но не пи много.След това се изправи и каза:
-Аз..ядох .. не съм много гладна-и се усмихна полувинчато.
След това отново погледна Джейк и усмивката и изчезна от лицето и.Тя избърса устата си,но по устните и остана още кръв.Застана без да мърда и отклони погледа ис от Джейк
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 6:45 am

-Спокойно...Не ми пука за тази кръв...Тя е отвратителна...Пил съм такава...
Доближих се адски бързо до Роз и я погледнах в кафеникавите и' очи,които се превърнаха в зелени мигновенно.Червените ми очи като кръвта по устните и'.Бяхме на сантиметри един от друг...Вече мили метри и...
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Розали Хейл Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Розали Хейл Волтури


Брой мнения : 35
Join date : 02.11.2010

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 6:51 am

Роз издиша тежко,леко се боеше,в последните няколко минути той е бе изплашил.Боеше се,но и не искаше да мръдни и не смееше.
Очите и бяха насочени леко нагоре,понеже бе по ниска от него.Усещаше как отново ще се появи онази буца в гърлото и и тя ще се задави.Роз прохапа леко долната си устна и вкуси малките капи кръв,които бяха останали.Тя потрепна и тогава той ..
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 6:56 am

Изведнъж цъфна някакъв човек...Подуших го от доста далече,но мислех ,че е от мечката.Той веднага викна и извади някъква пуша и каза:
-Това е защитен вид!Но какво по...
Бе видял кръвта по устните на Роз...Това беше...Веднага забих зъбите си в плътта му и започнах да пия жадно..Почти го бях изцедил и накрая го убих.Приближих се до нея и впих устни в нейните и в кратката почивка и' казах:
-Тази кръв е по-сладка!
И продължих да я целувам.
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Розали Хейл Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Розали Хейл Волтури


Брой мнения : 35
Join date : 02.11.2010

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 7:04 am

Роз допря ръка на корема му и почувства плочките му и не се отдръпна от целувките му,а отвръщаше.Сега страхът едва ли не се стопяваше,но все още уставаше нещо,което да е кара да се притеснява леко.Тя определено бе забравила какво е да вкуси човешка кръв и аромата някак е привличаше,но вече 100 години се бс здържала и можеше да се контролира.
Когато устните им се отдръпнаха тя каза :
-Азз...- но не довърши ,защото той ..
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 7:08 am

Беше останала още кръв на онзи човек.Отпих и отново я целунах..Допряхме се на дървото зад нея..Ръцете и' се стрелнаха към рамената,а моите започнаха да разрошват косата и'..Отделих се за малко от нея и и' казах:
-Аз съм лош...
Ухапах я с зъбите си по устните и усетих кръвта и'.Много прекрасна течност.
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Розали Хейл Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Розали Хейл Волтури


Брой мнения : 35
Join date : 02.11.2010

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 7:14 am

Роз усети пробождането по устните си,и как малки капки крв се стичат.Леко стенание се прокрадна от устните и,но те остана така и не помръдна.Бе заклещена между Джейк и дървото.Ръцете му е бяха зграпчили и тя в момента бе толкова крехка - като едно мишле между зъбите на лъва -едно по-силно движение и той щеше да е потроши.
Роз леко стисна очите си и настръхна.Не разбираше какво става.Не знаеше какво бе намислил.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 7:18 am

-Сега ще те убия...-казах иронично...Нещо наподобяващо пукнатини се появиха на лицето и'.Хванах ангелската и' глава..Нямаше да я убия разбира се.Накарах я да изпита болка и да мисли че съм я убил,но в това време тя се ...
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Розали Хейл Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Розали Хейл Волтури


Брой мнения : 35
Join date : 02.11.2010

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 7:23 am

Роз изпита адската болка лазеща по цялото и тяло.Стисна очите си и за миг имаше чувството,че вече е мъртва,уви тя бе умряла вече един път и не се боеше от смъртта.Щом стисна очите си осъзна,че чуства Джейк до себе си.Пое си дълбоко въздох и с големи усилия избута ръцете му.
-Джейк..-каза тя тихо и следи от сълзи,породени от болката,личаха по алените и бузи.
Тя направи няколко крачки и застана на около 5м. от него,което за един въмпир не бе нищо.Знаеше,че той за секудни можеше да стигне до нея,но просто стоеше там и се възстановяваше.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 7:30 am

Хванах я за гърлото мигновено и я допрях до отъпканата пътечка.Показах пак зъбите си и я целунах отново..Зъбите ми се допряха до гърлото и' и се забиха безмилостно...
-Искам те във Волтури..
Отново я захапах ,този път отдругата страна..Накарах я да ме ухапе,като я накарах да изпита болка..Тя си отвори устата и ме ухапа за ръката.Ако я накарам още 1-2 минутки отровата и' щеше да проникне в мен и аз щях да отдам преработена отрова и щях да и' я инжектирам.Така се приемаха членовете във Волтури...Всеки член в клана можеше да го прави...И тогава Роз...
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Розали Хейл Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Розали Хейл Волтури


Брой мнения : 35
Join date : 02.11.2010

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 7:40 am

Роз бе забила зъбите си с гняв и злоба.Бе стиснала ръката му и впила здраво зъби в нея.След определено време го пусна и изсъска.Отново отвори устата си и тръгна да го напада.Злобата личеше в очите и,а вените по врата и бяха изпъкнали.Пред него бе просто като едно коте,което си играше и тя го осъзнаваше,но не можеша да стои просто така
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 7:46 am

Оставих раните и' да зарастнат...Явно беше че не искаше....
-Щом не искаш...Ще трябва да ме понесеш...
Раните и' зараснаха и аз така я захапах,че ако беше човек,щеше да умре мигновено.Продължих да хапя цялото и' тяло.
-Щом не искаш Волтури....Ще си понесеш последствията..
След всяко ухапване оставаше миниатюрен белег..
-Ако искаш да станеш като парцал...
Но усетих устните и'.Продължих да я целувам и започнах да я събличам...От толкова време не се бях....кхъм...Не я обичах...Просто я имах...
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Розали Хейл Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Розали Хейл Волтури


Брой мнения : 35
Join date : 02.11.2010

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 7:51 am

Щом Роз усети,че в момента е расеян захапа истните му и одра врата му.Отдръпна главата си и впи ноктите си точно в свивката на ръката му.С всяка измината секунда стискаше по-здраво.Щеше да и отнеме малко време,понеже не бе толкова силна, но окло 4 бързи минути и вече бе готова да защипе зъбите си и да ги тръпне направо с вените му,жилите и да пречупи костта,но щом тръгна да разкъсва той ...
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" EmptyСря Мар 09, 2011 7:56 am

-Не можеш....Слаба си...
Ударих и' една плестница и тя падна на земята.
-Как смееш?
Отново и' причинявах болка..Най-силната до сега,която съм причинявал...Продължавах да засилвам дарбата си и си знаех,че ако не престана ще я убия.
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Sponsored content





Парк "Лучиано" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Лучиано"   Парк "Лучиано" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парк "Лучиано"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Грацкия парк

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight RPG :: Населени места :: Порт Анджелис-
Идете на: