Twilight RPG
Регистритайте се.Предлагаме ви много забавление и развлечения.
Twilight RPG
Регистритайте се.Предлагаме ви много забавление и развлечения.
Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


РПГ за Здрач.Много развлечения и забавления.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Джейкъб Волтури
Герои на вампирите I_vote_lcapГерои на вампирите I_voting_barГерои на вампирите I_vote_rcap 
Анхел Слайдър
Герои на вампирите I_vote_lcapГерои на вампирите I_voting_barГерои на вампирите I_vote_rcap 
Розали Хейл Волтури
Герои на вампирите I_vote_lcapГерои на вампирите I_voting_barГерои на вампирите I_vote_rcap 
Катрин Волтури
Герои на вампирите I_vote_lcapГерои на вампирите I_voting_barГерои на вампирите I_vote_rcap 
Елизабет Кълън
Герои на вампирите I_vote_lcapГерои на вампирите I_voting_barГерои на вампирите I_vote_rcap 
Майра Кълън
Герои на вампирите I_vote_lcapГерои на вампирите I_voting_barГерои на вампирите I_vote_rcap 
Елеонора Робъртс
Герои на вампирите I_vote_lcapГерои на вампирите I_voting_barГерои на вампирите I_vote_rcap 
Алис Кълън
Герои на вампирите I_vote_lcapГерои на вампирите I_voting_barГерои на вампирите I_vote_rcap 
Калипсо
Герои на вампирите I_vote_lcapГерои на вампирите I_voting_barГерои на вампирите I_vote_rcap 
Latest topics
» Герои на вампирите
Герои на вампирите EmptyЧет Сеп 15, 2011 10:02 am by Джейкъб Волтури

» Волтурите....
Герои на вампирите EmptyПет Сеп 09, 2011 5:02 am by Розали Хейл Волтури

» Началото на гората
Герои на вампирите EmptyПет Сеп 09, 2011 4:38 am by Джейкъб Волтури

» Търся някой за РП...
Герои на вампирите EmptyЧет Сеп 08, 2011 11:39 am by Джейкъб Волтури

» БГ ТОП - ГЛАСУВАЛИ
Герои на вампирите EmptyСря Авг 24, 2011 3:44 am by Джейкъб Волтури

» Размяна на банери
Герои на вампирите EmptyПон Апр 18, 2011 2:25 am by Джейкъб Волтури

» Главната улица
Герои на вампирите EmptyПон Мар 21, 2011 12:32 pm by Елизабет Кълън

» Молът " Into the Future"
Герои на вампирите EmptyПон Мар 21, 2011 4:18 am by Елизабет Кълън

» Книжарница "Darkness"
Герои на вампирите EmptyПон Мар 21, 2011 1:25 am by Елизабет Кълън

Часовник
Форуми
free forum

 

 Герои на вампирите

Go down 
+4
Елеонора Робъртс
Розали Хейл Волтури
Катрин Волтури
Джейкъб Волтури
8 posters
АвторСъобщение
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyВто Ное 02, 2010 1:11 pm

Име:
Възраст: (вампирски и човешки)
История:(4 реда минимум)
Външен вид:(2 реда минимум)
Снимка:
Характер:(4 реда минимум)
Клан:
Способност: (може да бъде само една и то да не е като на другите)


Последната промяна е направена от Джейкъб Волтури на Сря Ное 03, 2010 7:24 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Катрин Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Катрин Волтури


Брой мнения : 26
Join date : 02.11.2010
Age : 27
Местожителство : Козлодуй

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyСря Ное 03, 2010 2:27 am

Име: Катрин Пиърс

Години: човешки - 18г. вампирски - 520г.

История: Родена е през 1472г. През човешкото си време, тя е много тъжна. Никак не и върви, в каквото и да е. Винаги е забъркана в неприятности и всеки път нея обвиняват за всичко..дори и родителите и го правят. Когато навършва 18, тя се изнася от дома си, като запалва цялата къща, знаейки, че майка й и баща й са там.. След това остава сама на улицата и след 2 дена се вижда на първа страница във вестника, обявена за безследно изчезнала. А всъщност се е превърнала във вампир.. Един от Древните я намира сама в гората, изгубена.. и я превръща ! Оттогава изчезва тъжното момиченце и става ужасно хладнокръвна. През вампирските си години тя става част от клана Волтури. Волтури са тези, които определят правилата на играта, тези които решават какво да правят с вампирите, нарушили единствения вампирски закон - да не се излагат на показ пред човешко същество. Тези, които го направят, биват избивани. Волтури се определят като кралската фамилия, затова си позволяват такава мощна власт над другите.

Външен вид: Красиво младо момиче с къдрава по краищата руса коса. Очите и са сини, веждите оформени, миглите винаги издължени. Ръста и е над 1,60м. Теглото и е нормално към 50 кг. Устните са розовки. Има сладки тръпчинки. Усмивката и е прекрасна и заслепява всеки.


Характер: Хладнокръвна, взискателна и потресаваща красавица. Властна, игрива, но в същото време грижовна. Държи се добре с другите от клана, но не чак толкова с тези, които са извън него. Ненавижда другият клан - Кълън. Храни се с човешка кръв и никога не е опитвала, и няма да опита животинска ! Ненавижда я, защото тя не дава толкова сила, колкото човешката.

Клан: Волтури

Снимка: Герои на вампирите 2633534o

Дарба: Чете мисли от разстояние


Последната промяна е направена от Катрин Пиърс на Сря Ное 03, 2010 10:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/makar0nka_
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyСря Ное 03, 2010 7:27 am

Чуден герой любов моя.....Одобрена..Ако искаш можеш и да добавиш и дарба.
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Розали Хейл Волтури
Клан Волтури
Клан Волтури
Розали Хейл Волтури


Брой мнения : 35
Join date : 02.11.2010

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyСря Ное 03, 2010 8:50 am

Име: Розали Хейл Кълън
Възраст: 18 човешки и 158 вампирски
История: Розали е родена в много богато семейство.На 18-я си рожден ден се разболява тежко.Родителите и не могат да намерят лек и за да не е загубет се обръщат към свой познат,който е вампир.Молят го за помощ.решението им стига до това той да е превърне във вампир,за да може да живее сред тях макар и с мъртва душа.От тогава тя се помни така.
Външен вид:С тъмна дълга коса и прекрасни очи сияещи винаги в тъмното очертани от прекрасно дълги мигли.Висока и стройна.
Снимка:Герои на вампирите 61186101502704301804134

Характер: Закачлива и палава.Обича опасностите.Да се забърква в глупости и да омешва големи каши е в нейната природа без това не може.Парви глупости постоянно.Обича да се забавлява винаги.Не може без това.Мрази тесните пространства,понеже се чувства като затворена в клата.
Клан: Кълън
Способност: телекенеза
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyСря Ное 03, 2010 9:00 am

Другата ми любима..Аре минаваш
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Елеонора Робъртс




Брой мнения : 1
Join date : 26.11.2010

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyПет Ное 26, 2010 12:22 pm

Име: Елеонора Робъртс

Възраст: човешки - 20, вампирски - 690

История: Бях на 20, толкова млада и не опитала вкуса на живота. Имах всичко, родителите ми бяха много богати, аз учех медицина в университета, единственат ми мечта бе да завърша и да стана доктор, за да помагам на хората. Живеех в огромно имение, което се простираше точно на брега. Имах много приятели, който ме обичаха и аз обичах тях. Докато един ден не се появи тя, Екатерина Петрова, тя беше токлова красива и нежна, бепе олицетворение на женската красота, но беше самичка туко що престигнала нямаше приятели нямаше семейство. Не знаех каква е и за това и предложих да остане в къщи, нямаше да пречи къщата беше огромна, тогава нямах ни най - малка представя какво правя и какво щеше да струва това на живота ми. Един ден, когато вече бяхме приятелки тя издаде своята тайна, но това не беше само нейната тайна, а тайната на всички вампири по света. Един ден когато се прибрах от лекций заварих майка ми и баща ми мъртви ... и това не беше всичко, това беше една малка част от това, което ме очакваше, когато се качих горе те бяха дошли, първородните бяха дошли за мен и за нея. Те искаха да убият първо мен, а после и нея. Но намерихме компромисен вариант ... Да ме превърнат във вампир, мен обичащата хора, аз шях да стана чодовище, в този момент предпочетох смърта, но Екатерина мислеше само за себе си и ме превърна във вампир. Първоначално отказвах да се храня, но избрах да живеч по начин по който не вреди на хората храня се само с животинска кръв. Но станах егоистка и почнах да мисля само за себе си, станах такава каквато съм днес. Е това е моята история.

Външен вид: Имам вид на 20-годишно момиче, понеже бях точно на толко когато ме превърнаха. Имам красиви сини очи, който обаче стават червени когато съм жадна. Също така имам и красива буйна кестенява коса, когато съм на слънце тя става тъмно руса, дължината и е до кръста ми. Обичам да нося красиви, огромни рокли в стил 60-те, най - вече обичам червените, понеже червеното е любимият ми цвят.

Характер: Егуоистка съм и съм готова да убия всеки изпреечил се на пътя ми. Интерсувам се само от себе си и свойте интереси, въреки това съм забавна и умея да се забавлявам, не обичам да наранявам по - слабите от мен и заради това се храня с животинкска кръв. Мога да излизам на слънце, благодарение на едни обици, който ми подари Екатерина, когато ме превърна.

Клан:

Способност: Парализирам цялото тяло с ума си.

Снимка: Герои на вампирите Img-subtile
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyСря Мар 02, 2011 3:33 am

Одобрена
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyСря Мар 09, 2011 12:56 am

В кой клан ще си?
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Елизабет Кълън
Клан Кълън
Клан Кълън
Елизабет Кълън


Брой мнения : 15
Join date : 20.03.2011
Age : 27

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyНед Мар 20, 2011 4:05 pm

Име:
Елизабет Кълън, но най-често я наричат Лиза

Възраст:
18 човешки
630 вампирски

История:
Елизабет Шей е родена през 1381 година. Да, доста е стара, но не и личи. Все още си се държи като дете, но на моменти става сериозна и обърква хората с поведението си. Израснала е в богато семейство в малката и неизвестна България. Родният и език е български и тя го владее съвършено, както и английския. Но са много малко хората/вампирите/, които знаят за произхода и. Не е много умно да кажеш, че си на 6 века и си от загадъчна страна. Определено не кара околните да ти имат доверие. Но да се върнем на семейството и.
Майка и, Анджела, е изключително красива. Има тъмна коса и тъмни очи. Докато баща и, Лукас, е със светли коса и очи. Родителите и имат стабилен и щастлив брак, докато един ден не ги убиват. Всъщност ги убива един вампир, Тайлър, който и превръща Лиза, след което я зарязва. В началото тя не може да контролира вампирските си инстикти и избива местното население доста бързо. Естествено, тогава хората са суеверни и тя е принудена да напусне родината си. По-късно става член на клана "Кълън", променя името си и започва да посещава колеж.

Външен вид:
Дълга тъмнокестенява коса, синьо-зелени очи/вече златисти/ и бледо лице дори за вампир. Кожата и е гладка, а чертите и меки. На пръв поглед не издава каквато и да е заплаха. Но когато се ядоса или някоя упорито си търси белята, става лошо. Самата и стойка се променя и така усилено потисканите и вампирски инстинкти и сетива, излизат на бял свят.
На ръст е около 1.65. Тялото и е атлетично и слабо. Тя самата би се определила като красива, но никога не е претендирала за "Кралица на красотата".

Снимка:
Лиза

Характер:
Както вече споменах, характера и е доста разнообразен. Може да е мила, добра, но в следващия момент да е предизвикателна и егоистична. И макар да променя мнението си на всеки 2 минути, лесно си намира приятели и се разбира с хората. Успява да се държи добре с тях, макар вътрешно да ги намира просто като храна. На моменти се държи детински, но има и случаи, когато просто става сериозна и околните се изумяват как толкова променливо същество може същевременно да ги упреква за нелепо държание и да предлага да се наслаждават на живота.

Клан:
Кълън

Способност:
Копира дарбите на другите. Веднъж, след като някой е използвал дарбата си, тя амтоматично я копира и я запазва в съзнанието си. Дарбата и буквално обицетворява поговорката "С твоите камъни, по твоята глава...".
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyПон Мар 21, 2011 1:16 am

Одобрена
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Майра Кълън
Клан Кълън
Клан Кълън
Майра Кълън


Брой мнения : 2
Join date : 23.03.2011

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyСря Мар 23, 2011 11:12 am


Име: Майра Блек
Възраст: 123 вампирски, 21 човешки
История: Родена в заможно семейство и отгледана с много внимание и любов. Майката на Майра умира, когато тя е на 10. Оттогава тя се променя драстично. Замесва се в група на вампири, когато е на 14. След романс с един от вампирите и последвала раздяла, Майра иска да се отцепи, но не й позволяват. Дават й два избора – да я убият или да я превърнат в една от тях. Майра, разбира се, избира второто. И без това винаги е завиждала на силите и възможностите им. На 21 тя е превърната във вампир. Баща й умира в катастрофа и тя наследява всичко.
Външен вид: Майра е със средно дълга кестенява коса. Очите й попринцип са пъстри, но цвета им се сменя според настроението на Майра. Усмивката й е пленителна. Висока е около 1.71 см.
Снимка: Герои на вампирите 3127239C
Характер:: Майра е изключително голям инат! Щом си науми нещо – това е! Но пък има страхотно чувство за хумор и лесно си намира приятели. Пътешествията са й огромна страст. Успява да се справи с почти всичко, с което се захване. Не се плаши лесно и си пада свободолюбива. Готините момчета са й слабост. Не се плаши да го използва всичко, което може да обърне нещата в нейна полза. Чарът и красотата й разбиват стените на задръжките на момчетата.
Клан: Кълън
Способност: Невидимост
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyПет Мар 25, 2011 1:11 am

Одобрена
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Алис Кълън
Клан Кълън
Клан Кълън
Алис Кълън


Брой мнения : 1
Join date : 14.05.2011

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyНед Май 15, 2011 9:28 am

Герои на вампирите Reinahein



Име: Мери Алис Брандън Кълън
Възраст: (вампирски и човешки) 18 човешки, 100 вампирски
История: Ранната история на Алис е доста оскъдна, тъй като тя не помни почти нищо от човешкият си живот, а като вампир се е събудила сам сама. В последствие се разбира, че е родена около 1901 година в Билокси, Мисисипи, а е превърната някъде около 1920 година, като приживе е била държана в психиатрия, заради способностите, които е имала още като човек. Алис е била събудена за новия живот от стар вампир, който е работил в психиатрията, с цел да бъде спасена от Джеймс - вампир преследвач, преследващ именно нея, заради кръвта й. След като прави малко проучване за миналото си, тя открива собственият си гроб. Датата на надгробният камък е същата, в която е постъпила в лудницата. Скоро Алис открива, че е имала по-малка сестра на име Синтия, а дъщерята на Синтия и племенница на Алис все още живее в Билокси.
Външен вид: Малка и подвижна, Алис прилича по-скоро на фея, отколкото на вампир с екстремно слабата си фигура и дребни черти. Косата й е наситено руса, дълга и екстремно своенравна (подобно на характера й). Очите й са златисти, а кожата й тебеширено бяла, подобно на всички от нейния вид.
Снимка: Алис (Актрисата е Reina Hein)
Характер: Доста е своенравна, но иначе е много позитивна личност. Енергична е и не обича бездействието и скуката. Често се усмихва, като понякога дори използва усмивката си като маска за чувствата си. Обожава да се разхожда, да пазарува и да моделира дрехи. Модата и всичко, свързано с нея е нейна голяма страст, затова Али е като истинско торнадо. Обича да се смее, обича и приятната компания. Принципно е дружелюбна, стига да не я отблъснеш с нещо.
Клан: Кълън
Способност: Електрокинеза

Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyСря Авг 24, 2011 3:41 am

Чудесен герой.Много се извинявам за Огромното си отсъствие...Одобрена си..
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Калипсо
Клан Кълън
Клан Кълън
Калипсо


Брой мнения : 1
Join date : 13.09.2011

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyВто Сеп 13, 2011 8:32 am

Име
Калипсо Мел Кълън
Възраст
180г.-изглежда на 19г.
Външен вид:
Кили има къдрава кестенява коса, с леко руси кичури.Тя не е много дълга, стига до раменете.Въпреки това, винаги изглежда права.Това е само и единствено благодарение на ''магическата'' преса.Лицето й е нежно и красиво, с лек кокосов тен.А очите й, тези красиво очи, те са сини, дълбоки, като океан.С розовите си и сочни устни привлича хорското внимание.Веждите й са тънки, дъгообразни.Точно като гъстите й мигли, черни като абанос.Стройното й гъвкаво тяло и големият й бюст, и тази нежна и физиономия, не оставят мъжките създания с празни очи.Има твърди и дълги нокти, обожава маникюр.През март, слага брекети.
Характер
Кили не е от най-спокойните тийнейджърки.Въпреки, че изглежда мила, тя се грижи за това, хората да знаят, че не може да се шегуват с нея.Може да бъде голям инат, и никога не позволява да я обиждат.Когато бъде наранена, отключва могъщо създание, което отмъщава бавно и жестоко.Такава си е Кили, палава фенка на игричките.С момчетата и в живота.Мрази кифли и е готова да направи всичко, за да ги разбие.Никога не се отказва, когато иска нещо го получава.Цел, приятел, материални неща, дори и момчета, въпреки че те не са проблем за палвата къдравелка.
История
Калипсо била родена преди два века, от видно богато семейство.Още от малка била буйна, и само най-ценните за нея хора можели да я успокоят.Когато била на 16, била лудо влюбена в момче, на пръв вид добро.Въпреки това никой не знаел нищо за него и родителите не одобрявали връзката им.Един ден тя се прибрала, по пода имало следи от кръв.В спалнята тя намерила останките от родителите си.Тогава се появило момчето.То било цялото в кръв.Те се скарали.Опитвало се да обясни, но нямало разумно обяснение за случилото се, така че той се опитал да я изяде.Кили хванала една бутилка и я разбила в главата му.По този начин, Кили била ухапана и превърната.Момичето избягало, с надеждата, че ще намери нов, по-добър дом за живеене.
Вид
Вампир
Дарба
Четене на мисли
Талисман
Верижка с острие от каменна кама
Снимка
Spoiler:
Допълнителна информация
Обича да свири на китара, да пише песни и да ги пее.Много хора смятат, че трябва да стане певица.Хобито й е да съчетава дрехи и цветове, както и да ги шие и да им прави дизайнер.Обича да пише романи.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Волтури
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Оглавяващ клана Волтури,Админ
Джейкъб Волтури


Брой мнения : 127
Join date : 01.11.2010
Age : 31
Местожителство : София,България

Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите EmptyЧет Сеп 15, 2011 10:02 am

Ами..Малко ми е странно..Вампир с брекети...Но оригинално..Одобрена..
Върнете се в началото Go down
https://twilight1cool.bulgarianforum.net
Sponsored content





Герои на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите   Герои на вампирите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Герои на вампирите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герои на Върколаците
» Герои на Хората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight RPG :: Герои-
Идете на: